English
alt

אודות צדפ

חומרים וטכנולוגיה

צדף מתמחה בשיטת הזרקת insert molding ? הזרקה דו שלבית מורכבת המאפשרת רמת דיוק גבוהה מאד ושילוב מתכות או חומרים טכניים עתירי ידע במרכיבי הפלסטיקה.
החברה בעלת יכולת וניסיון נרחב בהזרקות בחומרים קשים ומיוחדים, בהזרקת מוצרים על מתכות ובשימוש בכל חומרי הגלם הקיימים בשוק.
צדף מתמחה גם בבניית תבניות על פי דרישת הלקוח ממגוון סוגי מתכות החל מאלומיניום וכלה במתכות מחוסמותלייצור מוצרים בסדרות גדולות.
 

מחקר ופיתוח

באמצעות צוות מומחי מחקר ופיתוח הכולל מהנדסי חומרים, מהנדסי מכונות מעצבים וטכנולוגים מספקת חברת צדף מענה כולל ומקיף לתהליך הפיתוח השלם של מוצריה , ומאפשרת יישום של פתרונות טכנולוגיים עדכניים, מתקדמים, מגוונים ויצירתיים המותאמים לכל לקוח.
צוות הפיתוח המעולה של החברה משלב ראייה יצירתית וחדשנית, מומחיות וניסיון רב שנים בתחום , המאפשרים להגיע לתוצאות אופטימליות ביעילות גבוהה ובזמן קצר. הניסיון רב השנים של החברה בתכנון ? (ייצור,תבניות ומוצרים במגוון חומרים ואפליקציות) , מקצר את הדרך למוצר מוצלח בעל תכנון ועיצוב מיטביים.
מהנדסי המפעל מסייעים ללקוח להתאים את סוגי החומר הפלסטי הנדרש ואת הטכנולוגיה הנכונה לצרכים הייחודיים של כל מוצר ומוצר.
לקוחות המפעל זוכים למענה ולליווי אישי ומקצועי לפי הצורך החל משלב הרעיון, דרך איפיון, המוצר בשלב הפיתוח, בניית המודלים, התכנון ובניית התבניות, ועד לעיצוב המוצר וכלה בייצור סדרות בכמויות גדולות.
 

מכונות

בצדף קיימות 25 מכונות מתקדמות להזרקה במגוון סוגי פלסטיק, ביניהן:

במפעל אגף מיוחד המתמחה בייצור מוצרים המיועדים לתחום הרפואה מרמה -A ועד מוצרים הדורשים ייצור בחדר נקי לשימוש בחדרי ניתוח.

אבטחת איכות

אבטחת איכות ללא פשרות היא עיקרון מוביל בחברת צדף.
המוצרים המיוצרים בצדף עומדים בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר בתחום הפלסטיקה:
 

מחלקות

צדף גאה לשרת מגוון לקוחות גדולים מתחומי ההייטק, הביוטכנולוגיה והציוד הרפואי, מתחום התקשורת, מהתעשיות הביטחוניות, מתחום המים, ועוד.
 

צוות החברה

הצוות המקצועי והמנוסה של צדף ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולסייע בתכנון וייצור המוצר שלכם. אנו רואים בשירות ללקוח, בזמינות וביחס אישי ואנושי אבני דרך בהתנהלות החברה.
 

אנשי הצוות:

תרשים

תכנון: התכנון המתבצע בצדף הוא תכנון "מונחה טכנולוגיה" הפועל בצמוד לתהליך העיצוב של המוצרים. במקרים בהם מגיע לקוח עם מוצר שעבר תכנון, מספקת מחלקת הפיתוח "הגהה פלסטית" שמאפשרת להתאים את המוצר לייצור בהזרקה ולבחור את חומר הגלם המתאים עבורו.

עיצוב: צוות הפיתוח בצדף כולל גם מעצבי מוצר המאפשרים לטפל במוצר כבר מרמת פיתוח הקונספט והחדשנות הרעיונית, מתוך ראייה והבנה בטכנולוגיות פלסטיקה מתקדמות. המעצבים מלווים באופן הדוק את שלב האיפיון הצורני של המוצר, שיכתיב את התוצאה האסתטית, את הממשק עם המשתמש את הייחוד והדגשים החשובים בו.

אב טיפוס: עם סיום תהליך התכנון מטפלת מחלקת הפיתוח של צדף בייצור אבטיפוס תלת ממדי, שיאפשר לבדוק את תכונות המוצר על ידי דגמים הנדסיים, פונקציונליים וויזואליים. הדגמים מיוצרים על פי דרישת הלקוח במגוון של טכנולוגיות החל מrapid prototyping וכלה בעיבוד שבבי באמצעות CNC.

ייצור תבניות: המיכון המתקדם והניסיון רב השנים של צדף בתחום ייצור תבניות להזרקה מאפשר לה לייצר ולספק ללקוח תבניות באיכות מעולה, אשר יאפשרו ייצור תעשייתי רציף וממושך. אנשי מחלקת הפיתוח מלווים את כל תהליך יצור התבנית החל משלב התכנון ועד לאישור הסופי. כל תבנית נבדקת על ידי צוות הפיתוח של צדף באופן מקיף ויסודי במפעל התבניות, עוד בטרם אישורה והכנסתה לתפקוד על פס הייצור.

ייצור ראשוני: מחלקת הפיתוח ממשיכה ומלווה את המוצר ואת הלקוח גם לאחר אישור התבנית עד להטמעת המוצר והעברתו לייצור סדרתי שוטף. האישור של סדרת ייצור ראשונית מתבצע מתוך קשר צמוד והדוק עם הלקוח ורק בסיום תהליך האישור עובר תיק המוצר ממחלקת הפיתוח לייצור שוטף.